Nawigacja
Zajęcia w Warszawie
Napisane przez  Andrzej Kalisz Andrzej Kalisz Napisane przezdnia  10-04-2014 01:39 10-04-2014 01:39 7533  czytań 7533 czytań
printer

Zapisy odbywają się ciągle w okresie październik-czerwiec. Zapraszamy do rozpoczynania nauki na początku miesiąca. W pierwszych zajęciach można wziąć udział na zasadzie próbnej, a decyzję o podjęciu nauki podjąć później.


Miejsce zajęć: Salka Akademii Yiquan, ul. Wąwolnicka 1, Warszawa - Zobacz na mapie 

Blisko Centrum, okolica ul. Kinowej i Waszyngtona, Kamionek, Saska Kępa, Grochów.

Salka na poziomie -1 w bloku, w części wydzielonej na lokale użytkowe. Wejście pierwszymi drzwiami od prawej strony budynku patrząc od ulicy. Na drzwiach znajdują się dwie wywieszki formatu A4 z napisami "Akademia Yiquan" oraz "Ogród Tai Chi".  Drzwi wejściowe otwierane są na kilka minut przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku spóźnienia należy zadzwonić/puścić sygnał na numer 603 427 087 i oczekiwać na otwarcie drzwi tuż przed nimi, by być widocznym z wewnątrz.


ROZKŁAD ZAJĘĆ - ROZPOCZĘCIE NOWEGO SEZONU 3 PAŹDZIERNIKA 2016

Rozkład zajęć

Nie odbędą się zajęcia w piątek 28 października oraz w poniedziałek 31 października.

Dodatkowe zajęcia Tai Chi, Qigong i Yiquan odbędą się natomiast w sobotę 22 października.

W weekend 15-16 października odbędzie intensywne szkolenie Yiquan.


Karnety miesięczne (obowiązują w ramach miesiąca kalendarzowego):

Mini - 90 zł - uprawnia do uczestnictwa średnio 1 raz w tygodniu (do 4-5 razy w miesiącu),

Standard - 120 zł - uprawnia do uczestnictwa średnio 2 razy w tygodniu (do 8-9 razy w miesiącu),

Open - 150 zł - uprawnia do uczestnictwa powyżej 2 razy w tygodniu (powyżej 9 razy w miesiącu),

Senior - 60 zł Oferta dla niepracujących emerytów i rencistów, którzy biorą udział wyłącznie w zajęciach odbywających się w godz. 10:00-11:25 lub 16:25-17:50.

Jako jeden udział w zajęciach traktuje się udział w jednostce zajęć 60-85 minut, z wyjątkiem zaawansowanych adeptów Yiquan, w których przypadku jako jeden udział w zajęciach traktowany jest udział w następujących bezpośrednio po sobie zajęciach dla początkujących i dla zaawansowanych.

Koszt jednorazowego udziału w zajęciach (nie dotyczy osoby, która korzysta z możliwości próbnego skorzystania z danego rodzaju zajęć po raz pierwszy) dla osoby bez wykupionego karnetu: 30 zł. Taka sama wysokość opłaty za pojedyncze zajęcia powyżej limitu określonego wykupionym abonamentem.

Dodatkowe szkolenia weekendowe podlegają oddzielnym opłatom. Jednak w niektórych przypadkach możliwe jest zwolnienie z tych opłat dla posiadaczy abonamentu miesięcznego lub przysługuje rabat. Szczegółowe informacje zamieszczane są w ogłoszeniach poszczególnych szkoleń.

Istnieje też możliwość organizacji zajęć indywidualnych poza normalnymi godzinami zajęć. Opłata za lekcje umówione indywidualne wynosi 60 zł za godzinę od osoby. W przypadku lekcji odbywających się w godzinach, które nie sąsiadują z godzinami normalnych zajęć, wymagane jest opłacenie min. 2 godzin jednorazowo.

Opłaty za karnety należy wnosić gotówką na pierwszych zajęciach w których uczestniczy się w danym miesiącu lub przed tymi zajęciami w przypadku płatności przelewem (nie dotyczy osób które przychodzą po raz pierwszy, by zapoznać się z ofertą). Wpłaty potwierdzane są paragonem fiskalnym. Prosimy o zachowanie paragonu, jako poświadczenia wpłaty.

Numer konta:

90 1090 1290 0000 0000 2904 1043

Nazwa i adres odbiorcy:

AKADEMIA YIQUAN

ul. Nowogrodzka 31

00-511 Warszawa

Tytuł płatności:

Opłata miesięczna [tutaj wpisać miesiąc]

Zgłoszenia i dodatkowe informacje -> ...