Przypominamy, że wszyscy kandydaci na instruktorów formy 26 ruchowej Tai Chi dla Seniorów powinni rozpocząć udział w naszych szkoleniach od samodzielnego przerobienia BEZPŁATNEGO KURSU ONLINE FORMY DLA SENIORÓW

Kolejny warsztat odbędzie się prawdopodobnie na początku roku 2022. Przeznaczony on będzie dla osób, które brały udział w poprzednich szkoleniach i zostały do niego zakwalifikowane. Inne osoby mogą wziąć w nim udział po wcześniejszym sprawdzeniu poziomu opanowania samodzielnego wykonania formy na spotkaniu umówionym indywidualnie.

Podczas tego warsztatu skupimy się głównie na ćwiczeniach uzupełniających i rozkładaniu sekwencji formy na mniejsze elementy, w celu ułatwienia Seniorom nauki.

Planowany rozkład zajęć:

  • Sobota16:00-20:00,
  • Niedziela 10:00-14:00.

Koszt uczestnictwa: 130 złotych.

Następnie, prawdopodobnie 2-3 kwietnia,  ale termin może zostać przesunięty na później w zależności od ostatecznej daty warsztatu zapowiadanego tutaj, odbędzie się warsztat egzaminacyjny. Uczestnicy będą mieli okazję wykazać się umiejętnością prowadzenia zajęć w grupach seniorów, zarówno zupełnie początkujących, jak i ćwiczących już od pewnego czasu.