Atrakcyjne formy rekreacji do wyboru!
Wiosenne zapisy

Obrazy: yiquanmain.jpg

NOWOCZESNE KUNG FU

W chińskiej sztuce walki Yiquan (Mindboxing) nacisk kładzie się na trening ideomotoryczny oraz doskonalenie koordynacyjnych zdolności motorycznych. Dla chcących ćwiczyć rekreacyjnie, ale także dla zainteresowanych doskonaleniem umiejętności walki i samoobrony. Również doskonałe uzupełnienie treningów sportowych.

Czytaj więcej...   

Obrazy: zhai1.jpg

TRADYCYJNE TAI CHI

W okresie cesarskim styl Wu (Hao) Tai Chi rozwijany był w środowisku uczonych urzędników. Pozycje na początku średniej długości i wysokości, na wyższym poziomie stają się krótsze i wyższe, a ruchy krótkie i subtelne. Poza formą ręczną ćwiczy się też formy z mieczem, szablą, tyczką i włócznią. Ćwiczenia prozdrowotne i subtelna sztuka walki.

Czytaj więcej...   

Obrazy: wyf.jpg

UZDRAWIAJĄCY QIGONG

Yangshengzhuang, to niezwykła metoda opracowana w latach 50. XX wieku jako uzupełniająca forma terapii w chińskich szpitalach. Dziś uprawiana przez szerokie rzesze zwykłych ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie. Zawiera ćwiczenia statyczne i ruchowe.

Czytaj więcej...   


Relacje i nowości    
Seminarium w Lubartowie Seminarium w Warszawie Seminarium w Lubartowie

W Lubartowie odbyło się kolejne seminarium weekendowe Yiquan. Uczestnicy poznawali nowe ćwiczenia z grup zhan zhuang i shi li, ćwiczyli także uderzenia pięścią i innymi częściami ciała na worku i na łapach oraz doskonalili podstawy tui shou.

Dodane 24 kwietnia 2017

W Warszawie odbyło się seminarium weekendowe Yiquan. Uczestnicy zapoznawali się z modulami podstawowego, średniozaawansowanego oraz zaawansowanego programu szkolenia. Dużo uwagi poświęcono treningowi tui shou.

Dodane 5 kwietnia 2017

W Lubartowie odbyło się kolejne seminarium Yiquan. Uczestnicy podzieleni byli na dwie grupy, w których ćwiczono elementy pierwszej lub drugiej sekcji programu szkolenia. Ćwiczono zhan zhuang, shi li, fa li, także z zastosowaniem w tui shou.

Dodane 5 marca 2017