Kraków, 8-9 września 2018

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na dwudniowe
seminarium Yiquan w Krakowie, które poprowadzi Andrzej Kalisz z Akademii Yiquan. Seminarium odbędzie się w dniach 21-22.04.2018 czyli w sobotę i niedzielę. Każdego dnia przewidziane jest 5 godzin zajęć z przerwą na obiad.

Gdzie:
Seminarium będzie się odbywać w sali widowiskowej w Klubie Kultury Chełm w Krakowie (ul Chełmska 16)

Cena:
Koszt: 200 zł od osoby za całość (cena obejmuje udział w zajęciach – posiłki na koszt własny)

Ogólna informacja o programie:
Seminarium przeznaczone jest zarówno dla zainteresowanych nauką pełnego systemu Yiquan, jak i tych, którzy uprawiają różne sztuki walki, formy ćwiczeń prozdrowotnych, czy dyscypliny sportu, i chciałyby podnieść efektywność swojego treningu.

Ćwiczenia Yiquan bardzo skutecznie wpływają na poprawę wyczucia ciała, zdolność efektywnego posługiwania się nim, zdolność do szybkiego opanowania nowych i bardziej wyrafinowanych umiejętności ruchowych.

Korzyść z udziału odniosą zarówno osoby, które jeszcze nie miały kontaktu z Yiquan, jak i ci, którzy poznawali już ten system.

Uczestnicy początkujący będą mieli okazję zapoznać się z podstawami systemu. Osoby, które brały udział w poprzednim seminarium skorzystają z powtórki oraz poznają nowe ćwiczenia. Bardziej zaawansowani mogą skorzystać z możliwości nauki kolejnych ćwiczeń odpowiednio do poziomu zaawansowania.

Rejestracja:
Osoby, które decydują się na udział proszone są o maila na adres:
chen@taichinawoli.pl
W tytule proszę napisać: Yiquan w Krakowie
W treści:
Imię i Nazwisko (nick na Facebooku)
email
telefon kontaktowy

Ze względu na pojemność sali ilość uczestników jest ograniczona dlatego w przypadku większej liczby chętnych o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.