Wyzwanie Tai Chi dla początkujących – 1

Warszawa, 4-5 marca 2023, salka przy ul. Wąwolnickiej 1

Zapraszamy osoby z całej Polski mocno zainteresowane nauką stylu Wu/Hao Tai Chi, w tym szczególnie osoby, które chciałyby w przyszłości nauczać tego stylu w swojej miejscowości/regionie. Osobom uzdolnionym ruchowo, gotowym podjąć wyzwanie, proponujemy rozpoczęcie nauki w oparciu o nasz materiał wideo Wprowadzenie do Tai Chi – styl Wu/Hao. Przedstawione są tam ćwiczenia podstawowe oraz krótka forma 13 ruchowa stylu Wu/Hao.

Rozpocznij samodzielną naukę jak najwcześniej, by być przygotowanym do bezpośredniej weryfikacji podczas warsztatu w Warszawie 4-5 marca 2023.

Zajęcia odbędą się w sobotę 4 marca w godz. 17:00-21:00 oraz w niedzielę 5 marca w godz. 9:00-13:00.

Podczas zajęć sprawdzone zostanie opanowanie ćwiczeń podstawowych i formy 13 ruchowej oraz przeprowadzone korekty i konsultacje, mające na celu poprawę sposobu ćwiczenia i rozumienia ruchów. W zależności od opanowania materiału przez uczestników, skupimy się na doskonaleniu tego bazowego materiału lub także rozpoczniemy wprowadzanie kolejnych ruchów, zawartych w dłuższej formie 37 ruchowej oraz elementów ćwiczeń w parach (tui shou). Tempo nauki dostosowane będzie do średniej zdolności grupy.

Po udziale w całości tego warsztatu, uczestnicy uzyskają dostęp do kolejnych materiałów szkoleniowych wideo – o formie 37 ruchowej stylu Wu/Hao, by móc przygotować się do kolejnego warsztatu-wyzwania, który zaplanowany jest na 6-7 maja 2023. Tam sprawdzimy wyniki praktyki uczestników po pierwszym warsztacie, i odpowiednio do tego (średniego poziomu w grupie uczestników) postaramy się pójść dalej, skupiając się na formie 37 ruchowej oraz ćwiczeniach z partnerem.

Dalsze możliwości kontynuowania intensywnej nauki dadzą warsztat „Wokół Tai Chi” w Karkonoszach, szkolenia letnie – Lato z Tai Chi w Warszawie oraz obóz „Wokół Tai Chi” nad morzem.

Koszt dostępu do materiałów kursu wideo: bezpłatnie!

Koszt udziału w warsztacie 4-5 marca: 180 zł

Koszt udziału w warsztacie 6-7 maja: 180 zł

DANE DO PŁATNOŚCI

Numer konta:

90 1090 1290 0000 0000 2904 1043

Nazwa i adres odbiorcy:

Akademia Yiquan

ul. Nowogrodzka 31

00-511 Warszawa

Tytuł płatności:

Warsztat Tai Chi dla początkujących