Aktualne zapisy

Uwaga! Limit miejsc wolnych na zajęcia próbne we wrześniu został wyczerpany. W zależności od tego ile spośród zgłoszonych osób podejmie naukę, być może będą jeszcze miejsca w październiku. Osobom zainteresowanym Tai Chi – stylem Wu, dla których zabraknie miejsc w naszej sekcji możemy zaproponować naukę w innej sekcji tego stylu w Warszawie, gdzie organizowane są zajęcia tylko dla osób początkujących.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem uczestnictwa w zajęciach dla początkujących, zapraszamy do udziału w zajęciach próbnych rozpoczynając do 18 września 2024. Po udziale w zajęciach próbnych i podjęciu decyzji o uczęszczaniu należy niezwłocznie dokonać opłaty za październik 2023 w wysokości 160 zł lub 200 zł (udział w zajęciach jednej sekcji lub większej liczby sekcji). Po dokonaniu wpłaty za październik osoby te będą mogły brać udział także w wybranych zajęciach we wrześniu. Wczesne potwierdzenie zgłoszenia potwierdzone dokonaniem opłaty jest niezbędne, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń i wnoszenia opłat. W przypadku braku miejsc, możliwe będzie dołączenie w kolejnych miesiącach tylko w przypadku rezygnacji innych uczestników.

Początkujący mają obecnie możliwość wyboru następujących grup:

TAI CHI (Taijiquan)

  • Wtorki i czwartki 18:40-19:55,
  • Wtorki i czwartki 20:05-21:20.

I CHUAN (Yiquan)

  • Piątki 18:25-19:55.

PA KUA (Baguazhang)

  • Poniedziałki i środy 17:15-18:30,
  • Wtorki i czwartki 17:15-18:30.

HSING I (Xingyiquan)

  • Piątki 16:45-18:15

Rozkład zajęć obejmujący wszystkie grupy: Tutaj …>

Zajęcia w małych kilkuosobowych grupach w naszej salce przy ul. Wąwolnickiej 1.

W pierwszych zajęciach można wziąć udział na zasadzie próbnej, a dopiero potem podjąć decyzję o regularnym uczęszczaniu.

By zapisać się na zajęcia próbne i uzyskać dodatkowe informacje należy wysłać zgłoszenie z informacją o wybranej grupie oraz ewentualne pytania do instruktora, przy pomocy formularza kontaktowego.

Rozkład i miejsce zajęć…

Informacje o opłatach…

Kontakt z instruktorem…