Zapisy i kontakt

Uwaga! Zwykłe zajęcia zostają na razie zawieszone.  Przechodzimy tymczasowo w tryb on-line. Gdy będzie to możliwe zaczniemy znów prowadzić część zajęć bezpośrednio, ale według innego rozkładu i raczej plenerowo, równocześnie kontynuując dostarczanie materiałów wideo przez internet.

W okresie stanu epidemicznego dostarczamy naszym uczniom specjalne materiały szkoleniowe wideo, by ułatwić im ćwiczenie w domu. Odbędą się także lekcje on-line na żywo w specjalnej grupie na facebooku.

Grupa Taijiquan dla naszych uczniów

Grupa Yiquan dla naszych uczniów 

Osoby, które jeszcze nie ćwiczą, mogą skorzystać z części z tych materiałów, udostępnionych publicznie. Przedstawiają one główne z tak zwanych ćwiczeń podstawowych naszego stylu.

Obejrzeć je można tutaj -> Naturalny Qigong i podstawy Taijiquan


Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki zapraszamy do pierwszego udziału w zajęciach wybranej grupy na zasadzie próbnej – sprawdzicie, czy ta forma ćwiczeń wam odpowiada. Dopiero po takim próbnym udziale podejmiecie decyzję o ewentualnym regularnym uczestnictwie.

Można przyjść bez wcześniejszego zgłoszenia. Należy mieć wygodny luźny strój i obuwie typu sportowego.

W sezonie 2019/2020 zajęcia Yiquan odpowiednie dla początkujących odbywają się:

  • Zajęcia główne – piątki 18:20-20:00. Można też brać dodatkowo udział w części poświęconej ćwiczeniom prozdrowotnym w piątki 17:20-18:10 oraz w części poświęconej tui shou we wtorki 20:10-21:25.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki Taijiquan mają aktualnie możliwość dołączenia do grupy:

  • Początkująca wieczorna – wtorki i czwartki 18:45-20:00

Zajęcia odbywają się w kameralnej salce przy ul. Wąwolnickiej 1. Na drzwiach jest napis Tai Chi. Drzwi do budynku otwieramy około 10 minut przed każdymi zajęciami. Salka znajduje się na poziomie -1 w budynku mieszkalnym z lokalami użytkowymi. Grupy są małe, dzięki czemu możliwa jest efektywna nauka.


Możliwy jest kontakt przez wysłanie wiadomości z użyciem poniższego formularza:

Imię lub nazwa

Adres email

Temat wiadomości

Treść wiadomości


Można się też skontaktować z instruktorem telefonicznie w dni robocze w godz. 15:00-17:00.

Numer telefonu: 603 427 087