Nasze zajęcia

Uwaga! Zwykłe zajęcia zostają tymczasowo odwołane.  Przechodzimy tymczasowo w tryb on-line. Gdy będzie taka możliwość, w zależności od sytuacji, prawdopodobnie będziemy prowadzić część zajęć bezpośrednio, ale według innego rozkładu i raczej plenerowo, równocześnie kontynuując dostarczanie materiałów wideo przez internet.

W okresie stanu epidemicznego dostarczamy naszym uczniom specjalne materiały szkoleniowe wideo, by ułatwić im ćwiczenie w domu. Odbędą się także lekcje on-line na żywo w specjalnej grupie na facebooku.

Grupa Taijiquan dla naszych uczniów

Grupa Yiquan dla naszych uczniów 

Osoby, które jeszcze nie ćwiczą, mogą skorzystać z części z tych materiałów, udostępnionych publicznie. Przedstawiają one główne z tak zwanych ćwiczeń podstawowych naszego stylu.

Obejrzeć je można tutaj -> Naturalny Qigong i podstawy Taijiquan

GDY BĘDZIE TO MOŻLIWE ROZPOCZNIEMY ZAJĘCIA W PLENERZE. PLAN NA TE ZAJĘCIA JEST TAKI:

Zajęcia regularne odbywają się w okresie od września do czerwca. 

Adres: ul. Wąwolnicka 1, Warszawa, Praga Południe

Salka na poziomie -1 w bloku, w części wydzielonej na lokale użytkowe. Wejście pierwszymi drzwiami od prawej strony budynku patrząc od ulicy. Na drzwiach znajduje się napis TAI CHI. Drzwi zewnętrzne otwieramy około 10 minut przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku spóźnienia należy zadzwonić/puścić sygnał na numer 603 427 087 i ustawić się przed drzwiami, by być widocznym z wewnątrz.

Uwaga! Ćwiczymy w obuwiu typu sportowego. Obuwie do użytku na zewnątrz zostawiamy przed wejściem do sali.

WSTĘPNY PLAN ROZKŁADU ZAJĘĆ W SEZONIE 2020/2021 – OD WRZEŚNIA

Zapisy i kontakt…