Nasze ogłoszenia

Obóz zimowy Yiquan i tui shou

Malta 2-8 grudnia 2024

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Obóz odbędzie się przy okazji międzynarodowego turnieju sportów walki organizowanego przez UFR Malta.

Główny blok zajęć prowadzić będzie Andrzej Kalisz, nauczyciel 4 pokolenia systemu Yiquan, międzynarodowy przedstawiciel instytutu Zongxun Wuguan w Pekinie.

Program obejmować będzie naukę różnych metod Yiquan, stosowanych zwykle na różnych poziomach zaawansowania, ze szczególnym naciskiem na trening tui shou, w tym na przygotowanie do uczestnictwa w zawodach w tui san shou – formule na pograniczu tui shou i san shou – z krokami, podcięciami, z ograniczoną możliwością uderzania. Odniesiemy się także do technik Taijiquan oraz Baguazhang.

W dniach 2 i 3 grudnia Robert Kucza – The Polish Eagle, mistrz Europy i świata w kick-boxingu poprowadzi dodatkowo warsztat odnoszący się do biomechaniki w sportach walki.

W piątek 6 grudnia zajęcia skoncentrują się na formule tui san shou.

W sobotę 7 grudnia będzie możliwość spróbowania swoich sił w turnieju w formule tui san shou.

W niedzielę nastąpi podsumowanie, a także uzupełnienie szkolenia oparte na obserwacji umiejętności zaprezentowanych przez uczestników podczas współzawodnictwa.

Przylot należy zaplanować na 1 grudnia, a powrót na 9 grudnia.

Więcej informacji wkrótce